servi kombi garantili servis kombi kart tamiri montaj.değişim -0532 506 3585

servi kombi garantili servis kombi kart tamiri montaj.değişim -0532 506 3585

Klima kombi tamiri-0532 506 3585

Avcılar klima kombi tamiri-0532 506 3585

Avcılar kombi servisi Senelerin verdiği tecrube ve bilgi birikimi ile siz kıymetli alıcılarımıza elektirikli konut aletleri hizmeti vermekteyiz.

Avcılar Kombi, Klima , dogalgaz sobası radyatör Mevzusunda Uzman kadromuz ile 7×24 Her marka ve modelleri  için istanbul’un tüm bölgelerine servis hizmeti vermekteyiz.

Firma bünyesinde uzman kadromuz  ile kombilerinize kombi yedek parça, kombi bakımı, kombi kurulumu ve yerinde 7/24 teknik servis hizmeti saglanmaktadır

Yerinde onarımı olmayan cihazlarınız uzman teknik  kadromuz  tarafından atolyemize alınır, atolyemizde test makinelerine bağlı olarak işlem yapılır ve ilk gün ki gibi çalışır vaziyette sizlere teslim edilir. Kombi Servisi olarak ilk gayemiz  müşteri  memnuniyetidir.

 Avcılar Klima kombi servisi olarak size verdiğimiz hizmetlerde %100 müşteri  memnuniyeti garantisi vermekteyiz.

Hafta içi ve hafta sonu olmak üzere haftanın 7 günü çağrı merkezi telefon numaramızdan biz ulaşabilir ve 7/24 hizmet alabilirsiniz

Klima servisi

 Avcılar yaylakent teknik servisi olarak sizlere sunduğumuz hizmetlerden birtaneside Klima Servisi dir.   Yaylakent teknik servisi: istanbul anadolu ve avrupa yakasının her mahallesine klima servisi hizmetimiz mevcuttur.

Yaşam alanlarımızın bir  çok kısmında yaz kış kullanmakta olduğumuz klimalarımız senelik bakıma gereksinim  duyan aygıtlardır.

Özellikle yaz aylarında yogun olarak kullanılan klimalarımıza her yaz başlangıcında ve yaz sonunda klima bakımı ve onarım uygulanması, klimanızın çalışmasını pozitif  yönde  etkileyip arıza nedenlerini ortadan kaldırması klimanızın uzun ömürlü kullanımını saglar

Klimalarımız gün boyu civardaki havayı teneffüs eder ve havadaki  kötü bakterileri üzerinde barındırır. Klima bakımı yapılmamış aygıtlar bu kötü  bakterilerin hava yoluyla bizlere ulaşmasını ve sağlımızı olumsuz yönde etkilemesine sebeb olur.

iletişim için tıklayınız

Comments are closed