Kıraç ECA Yoğuşmalı Kombi Fiyatları – uygun kombi-ucuz kombi-0532 506 35 8505325063585

Kıraç ECA Yoğuşmalı Kombi Fiyatları – uygun kombi-ucuz kombi-0532 506 35 8505325063585

Kıraç ECA Yoğuşmalı Kombi

Kıraç ECA  Klima Kombi -05325063585

Kıraç ECA Yoğuşmalı Kombi Fiyatları İstanbul Kıraç Klima Kombi Servisleri İstanbul genelinde hizmet vermekte olan firmamız ECA  markası adı altında Klima ve kombi modelleri satış ve satış sonrası hizmet vermektedir.7/24 Aktif olarak sahada bulunan ekiplerimiz ile sürekli olarak hizmet sağlanmakta ve müşteri memnuiyeti ön planda bulunmaktadır.

Kıraç ECA Yoğuşmalı Kombi Fiyatları – 05325063585

Kombi veya klimalarınız ustaca yerden tasarruf sağlanarak Kıraç İstanbul’daki  evlerde giderek daha popülerleşmeye başlamıştır. Aslında, ECA  markamız şimdi her yıl bir önceki yıla oranla tüm yeni  Kombi klimaların yarısından fazlasını oluşturuyor.

ECA ‘de ihtiyaçlarınızı karşılamak için çok çeşitli Kombiler sunuyoruz.

ECA  Kombi Özellikleri

  • Modern bir tasarıma sahiptir
  • Daha büyük evlere uygun, en güçlü duvar tipi serimizin bir parçasıdır.
  • Küçük Evler içinde kullanıma uygundur.
  • Diğer markalara nazaran en güçlü ısıtma statüsüne sahip duvara asılan kazan yelpazemizin bir parçası, daha küçük evleri zahmetsizce ısıtıyor.
  • Modellerine göre ısıtma hızları 1 dakikanın altına düşmemektedir.
  • Kıraç ECA Yoğuşmalı Kombi Fiyatları

Evinizde yerden tasarruf edin

Hem bir su ısıtıcısının hem de merkezi ısıtma kazanının bir ünitede birleştirilmesi, gereken alanı büyük ölçüde azaltır.Kıraç ECA Yoğuşmalı Kombi Fiyatları

Şebeke basınçlı su

Musluklar ve duşlar ile ana şebeke gücünde sıcak su verilir, bu da yüksek basınçlı duşların keyfini çıkarmanıza olanak sağlar.

Düşük maliyetler

Kazanın kombine yapısı ve tavan boşluğunda tank bulunmaması nedeniyle montaj süresi ve maliyetleri düşürülür.

İstanbul Kıraç de Mutlu yuvanızda Klima ve Kombi problemleri ile karşılaşmamanız adına Firmamız aktif olarak 7/24 hizmet vererek siz değerli müşterilerimizin sağlığını düşünmektedir.

ECA Yoğuşmalı kombiler

Aynı zamanda kondenser olarak da görev yapan özel bir ısı eşanjörü içerir. Egzoz gazlarından daha fazla ısı yakaladıkları için daha yüksek verimlilik seviyeleri elde edebilirler: kazanın brülöründen kullanılabilir ısıya mümkün olduğunca fazla ısı aktarmalarını sağlamak için daha büyük bir ısı değişim yüzeyine sahiptirler, böylece daha az ısının kaçmasına izin vermezler

Bu nedenle, ECA yoğuşmalı kombiler şu anda piyasadaki en verimli sistemler olup, normal verimliliklere göre% 10-12 civarında tipik bir verimlilik artışı sağlar. Bu çalışma modu, ECA in özellikle daha fazla çevre dostu bir seçim yapan, gelişmiş yanma teknolojilerinin kullanımı sayesinde azot oksit ve karbon monoksit emisyonlarını azaltır.

(Farklı modeller için sabit hattımızı arayabilir bilgi alabilirsiniz.)

Sosyal Medya Hesaplarımız

Facebook Twitter İnstagram Youtube

Kıraç ECA Yoğuşmalı Kombi Fiyatları – 05325063585
Comments are closed