Firmamız

Mekanik Tesisat – Doğalgaz Tesisatı – Yangın Tesisatı Firmamız Hakkında

Mekanik Tesisat ve Doğalgaz Firmamız 1997 yılında inşaat sektörüne sıhhi tesisat, ısıtma projeleri ve taahhüt alanında başladı. İnşaat sektörünün yoğun olduğu bu dönemde çok sayıda projeye imza attı. 2003 yılında günün koşullarına bağlı proje hizmetleriyle birlikte malzeme satışı ve taahhüt işlerini de hizmetlerine kattı. Mekanik tesisat sektöründe gelişmiş teknolojiye sahip dünya markalarının bayilikleriyle malzeme satışı ve taahhüt işlerini güçlendirdi. Müşterilerimize projelendirme safhasında yatırım maliyetleri ile işletme maliyetleri analizleri yaparak alternatif çözümler üretiyoruz.

Mekanik Tesisat ve Doğalgaz Tesisatı Firmamız kurulduğu günden bu yana yaptığı çalışmalarla insan hayatına konforuna yatırım yapmıştır ve yapmayada devam etmektedir. Yaptığımız yatırımlar halkımızın memnuniyeti baz alınarak bir çok ödüle layık görülmüştür aldığımız ödüller bizi daha çok çalışmaya ve ısınmaya, konfora yönelik daha gelişmiş teknolojilerle insana hizmet etme arzumuzu tetiklemektedir. Oluşturduğumuz deneyimli personel ve sorunlara çözüm destek ekiplerimizle Her an müşterilerimizin yanındayız. Mekanik Tesisat ve Doğalgaz Tesisatı firmamıza güveniniz ve desteğiniz için müteşekkürüz daima yanınızdayız, yanınızda olacağız.

HEDEFİMİZ, Ekonomik, işletme maliyeti düşük, çevreci, konforlu tesisler kurmaktır. Yangın Tesisatı Firmamızın başarısı ve müşterilerimizin memnuniyetinde sorumluluğunun farkında tecrübeli personel bulunmaktadır.

Mekanik Tesisat Taahhüt hizmetlerimiz ise yine çok sayıda müteahhitlik ve toplu konut işlerinde sıhhi tesisat, ısıtma tesisatları, klima, havalandırma, doğalgaz taahhütleri, kazan dönüşümü olarak devam etmektedir.
Mekanik Tesisat Taahhüt firmaları arasında piyasada köklü bir geçmişe sahip olan firmamız  uygun fiyatlarla hizmet vermektedir. Bütün tesisat işlerinde en iyi markaları kullanarak kalitemizden kesinlikle ödün vermiyoruz.

Kombi satışı ve montajı işlerinide başarıyla yürüten firmamız; Ferroli Kombi, Bosch Kombi, Buderus Kombi, Demirdöküm Kombi, ECA Kombi yetkili bayisidir.